تبلیغات
اتوماسیون غذا - یك
یك | اتوماسیون ,

طرح تحقیقاتی دانشجویان مهندسی فن آوری اطلاعات ورودی سال 85  :

پروژه ی اتوماسیون غذای دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند

*******************************************************

مشخصات منبع اصلی مطالعه ی فارسی :

نام كتاب ( عنوان روی جلد ) : راهنمای تهیه ی طرح كسب و كار ( طرح جامع تدوین چشم انداز پروژه قبل از اجرا )

ISBN: 964 – 317 – 583 – 9

پدید آورنده : مسعود شفیعی

ناشر : موسسه ی خدمات فرهنگی رسا

تلفن انتشارات : 88834845 – 88834844

تلفن مركز پخش : 66481205 – 66415040

فروشگاه : كریمخان زند ، بین سپهبد قرنی و ایرانشهر ( موسسه ی خدمات فرهنگی رسا ) تلفن :88319137

قیمت : 2500 تومان

******************************************************

بند شماره ی صفر : زمان شروع پروژه ی تحقیقاتی و تـیوریك تاریخ سوم مرداد سال جاری ( 3 / 5 / 1386 ) خواهد بود و آخرین فرصت برای تكمیل نهایی پروژه ی تحقیقاتی تاریخ اول مهر ماه سال جاری ( 1  1386 / 7 /) می باشد . زمان انجام پروژه ی عملیاتی و اجرایی از تاریخ اول مهر ماه سال جاری ( 1  1386 / 7 /) تا تاریخ نامعلوم كه متعاقبا اعلام می شود خواهد بود .

بند شماره ی یك :

الف ) نام اعضای گروه مطالعه ی منابع انگلیسی و ترجمه در پست شماره ی دو ذكر شده است . 

ب ) نام اعضای گروه مطالعه و خلاصه نویسی منابع فارسی  در پست شماره ی دو ذكر شده است .

ج ) نام اعضای گروه مراجعه و تحقیق در پست شماره ی دو ذكر شده است .

بند شماره ی دو : اشخاصی كه نام آنها در پست شماره ی دو وبلاگ ذكر نگردیده می توانند در صورت تمایل به همكاری ، مراتب را یا مسؤول هماهنگی پروژه ( محسن پاك نیت ) و از طریق ایمیل mohsen.packniat@gmail.com  در میان بگذارند .

بند شماره ی سه : از تمامی دوستان هر دو گروه ترجمه و منابع فارسی تقاضامندیم از هم اكنون جست و جو برای یافتن لینكهای مورد نظر برای مطالعه را در دستور كار خود قرار داده و حداكثر تا تاریخ ( ۲۵ / ۵ / ۱۳۸۶ ) ، به ایمیل مسؤول هماهنگی پروژه ارسال كنند تا لینك ها چك شده و لینك های برگزیده انتخاب شوند . انتظار داریم هر فرد حداقل 20 لینك معتبر و كارآمد را ( با توجه به حوزه ی فعالیت خود ( فارسی یا انگلیسی ) ) ارسال نماید . روشن است كه لینك های از كار افتاده و بی ربط ، مورد قبول واقع نخواهند شد . موضوعات مورد جست و جو ( automation  - business plan  ) بایستی در اولویت ، مد نظر قرار گیرند . لینك مربوط به مقالات و منابع منتخب گروه كارشناسی پروژه كه از بین لینك های ارسالی شما جدا می شوند ، برای ترجمه ی متون انگلیسی و یا خلاصه ی منابع فارسی ، حداكثر تا تاریخ ( ۲۷ / ۵ / ۱۳۸۶ ) در وبلاگ www.foodautomation.mihanblog.com  ( همین وبلاگ ) قرار خواهد گرفت .

بند شماره ی چهار : عزیزان گروه ترجمه ، می بایستی ترجمه ی فارسی منابع مذكور را كه ویراستاری نهایی و تایپ آن نیز توسط ایشان صورت گرفته است ، حداكثر تا تاریخ ( ۱۷ / ۶ / ۱۳۸۶ ) به مسؤول هماهنگی گروه خود تحویل دهند . لازم به ذكر است ،‌ اصل منبع كه به زبان انگلیسی می باشد نیز باید به ترجمه پیوست شده باشد . تعداد صفحات تایپ شده ی ترجمه ی نهایی كه به مسیول هماهنگی پروژه تحویل می شود ، نبایستی از 15 صفحه ی A4 كمتر باشد .

بند شماره ی پنج : دوستانی كه مایل به همكاری در زمینه ی مطالعه ی منابع فارسی مربوطه هستند ، موظفند حداكثر تا تاریخ  ( ۱۷ / ۶ / ۱۳۸۶ ) خلاصه ی كتاب معرفی شده را تایپ و به مسؤول هماهنگی گروه خود تحویل دهند . در صورت مطالعه ی منابع دیگر ، می بایستی اصل منبع نیز به خلاصه ی تایپ شده ، پیوست شده باشد . در هر دو صورت ، تعداد صفحات تایپ شده ی فارسی نهایی كه تحویل مسیول هماهنگی پروژه می شود ، نباید از 15 صفحه ی A4 كمتر باشد .

بند شماره ی شش : همكاران بخش مراجعه ی حضوری ، می بایستی قبل از بازدید از هر ارگان و یا سازمان ( اعم از خصوصی و یا دولتی ) و یا دیدار از هر شخص حقیقی و حقوقی ( حتی در صورت روابط دوستانه و یا فامیلی با فرد مورد نظر ) مراتب را با ذكر نام طرفین و نحوه ی آشنایی و محل مورد انتخاب برای نشست و یا بازدید ، به مسؤول هماهنگی گروه خود و همچنین مسیول هماهنگی پروژه اطلاع دهند . واضح است در صورت پیشامد هر گونه مسیله ای كه به علت عدم اطلاع مسؤول هماهنگی از قرار ملاقات های مورد نظر به وجود آمده باشد ،‌ اشخاص خاطی خود پاسخگوی مشكل پیش آمده خواهند بود . این گروه نیز وظیفه دارند تا قبل از تاریخ  ( ۱۷ / ۶ / ۱۳۸۶ ) ، ریز تمامی اطلاعات كسب شده از ملاقات های خود با گروه ها و سازمان ها و اشخاص و ... را تایپ و در حداقل 15 برگه ی A4 تحویل مسؤول هماهنگی گروه خود نمایند . ( نام شركت یا فرد ، مكان ،‌ حوزه ی فعالیت ، سال تاسیس و یا سن ، نحوه ی قیمت گذاری بر روی خدمات و محصولات ، قیمت خدمات و محصولات و ... از اطلاعات ضروری برای تكمیل پروژه هستند . )

بند شماره ی هفت : در نهایت از تمامی عزیزان تقاضا دارم اصول و تعهدات كار تیمی را در نظر داشته باشند و به این نكته كه ، پیشرفت كار به تلاش دقیق و منظم و به موقع تمامی ما بستگی دارد توجه كنند .

بند شماره ی هشت : با امید به یاری خدا ، پس از اتمام پروژه ، نام تمامی افراد شركت كننده در پیوستی كه در پروژه قرار دارد ، ذكر خواهد شد .

بند شماره ی نه : در صورت ابهام در هر مورد و یا پیش آمد سوال و یا هر گونه نظر و پیشنهاد می توانید با مسؤول هماهنگی پروژه ( آقای محسن پاك نیت ) از طریق ایمیل mohsen.packniat@gmail.com در تماس باشید .

بند شماره ی ده : با تشكر از همكاری دوستانه و صمیمی و خالصانه ی شما ... موفق باشید .

اطلاعات تكمیلی در پست شماره ی چهار ذكر خواهد شد .


نوشته شده توسط اتوماسیونر در یکشنبه 14 مرداد 1386 و ساعت 10:08 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ یازده+ ده+ نه+ هشت+ هفت+ شش+ پنج+ چهار+ سه+ دو+ یك

صفحات: