تبلیغات
اتوماسیون غذا - شش
شش | اتوماسیون ,

سلام دوستان خوب همیشه همراه .

عارضم به حضور همیشه حاضرتون که بنده از روز ۴ شنبه ی همین هفته ( ۲۴ / ۵ ) تا روز شنبه ی هفته ی بعد تهران نیستم . بنابر این اگر جواب ایمیل ها یا جواب نظرات و ... رو ندادم ازم دلخور نشین .

توی اولین جلسه ی دیسکاشن بعدی براتون حرفایی داریم که هم کلی روشن شین در مورد پروژه و هم اینکه کلی حس پرواز از خوشحالی بهتون دست بده . خبرای خوش داریم براتون . ( حرفای دکتر کیانی و دکتر نورآویانی و دکتر افشار و مهندس باروج در مورد پروژه رو براتون می گیم که کلی خوش به حالتون بشه )

و تا اون لحظه یه تشکر مخصوص بکنیم از آقا پویای صراف زاده ی عزیز که مثل همیشه کارای جالب و حرفه ای ای انجام می ده که آدم کیف می کنه ( نمونه اش رو توی دیسکاشن بهتون نشون می دیم . یه طرح فوق عالی زده آقا پویا ) و از خانم فرقانی که دارن برای هماهنگ کردن گروهشون تمام تلاششون رو می کنن و ازشون بی نهایت ممنونیم . و از علی آقای سالاری که یه جورایی خودمون رو هم مجبور کرده بهتر و سریعتر و دقیقتر عمل کنیم و دست و پنجه اش درد نکنه . و از آقا زانیار کار درست بابت لینک های تک و بی نقصی که برامون فرستاده .

 

از باقی دوستان هم که دارن زحمت می کشن و هنوز اسمی ازشون برده نشده ( به زودی برده خواهد شد ) ممنونیم . امیدواریم این طرح به سرانجام برسه تا خستگی از تن هممون در بیاد .

موفق و شاد و سلامت و پر انرژی باشین .

برای ارسال لینک ها عجلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه کنییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید !!!

پست های قبلی رو هم حتما ملاحظه بفرمایین .


نوشته شده توسط اتوماسیونر در سه شنبه 23 مرداد 1386 و ساعت 06:08 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ یازده+ ده+ نه+ هشت+ هفت+ شش+ پنج+ چهار+ سه+ دو+ یك

صفحات: